Sword Art Online: Anime Sevgililerinin Vazgeçilmezi

Başlatan admin, Mar 30, 2023, 11:12 ÖS

« önceki - sonraki »

admin

Sword Art Online, 2010 yılında yayınlanan bir anime dizisidir. Japon manga serisi olan Sword Art Online, Aincrad adlı sanal bir dünyada geçmektedir. Anime, MMORPG oyunlarını seven herkes için mükemmel bir seçimdir.

Dizi, 2026 yılında geliştirilen NerveGear teknolojisi ile oynanabilen sanal gerçeklik oyunu olan Sword Art Online'ın (SAO) hikayesini anlatır. Oyuncular, NerveGear ile beyinlerine bağlanarak SAO'ya girmeyi başarırlar ve oyunun içinde kalıcı olarak kalırlar. Oyunun amacı, 100 katmandan oluşan Aincrad kulesini tamamlamaktır. Ancak, oyunun yapımcısı tarafından oyuncuların gerçek hayatta çıkması engellenir ve oyunun içinde kalmaları gerekmektedir.

Dizi, SAO oyununun ve oyuncularının maceralarını konu alır. Hikaye, Kirito adlı bir oyuncunun yolculuğunu izler ve onun SAO oyunundaki arkadaşları ve rakipleriyle olan ilişkisini anlatır.

Sword Art Online, harika bir hikaye, müthiş grafikler ve aksiyon dolu sahneler ile anime seven herkes için muhteşem bir seçimdir. Ayrıca, MMORPG oyunlarına merakı olanlar için de mükemmel bir seçimdir. Eğer hala izlemediyseniz, şimdi bir şans verin ve Sword Art Online'ı izleyin.